Nasze kwatery:

Dom Gościniec - Mieszkanie 1

   

Jednopoziomowe, dwa duże pokoje – pierwszy dwuosobowy, drugi czteroosobowy, przedpokój, kuchnia wyposażona, łazienka (wanna, ciepła woda). Osobne wejście, taras zadaszony z widokiem na jezioro (do jeziora 130m). Działka 1000m2, częściowo zalesiona, ogrodzona, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko i grilla, łódź do dyspozycji gości.

Wczasy
Cena 30zł / osoba + zużycie energii

Weekend
Cena 35zł / osoba + zużycie energii
Dom Gościniec - Mieszkanie 2

   
Jednopoziomowe, salon (dwa łóżka oraz sofa dwuosobowa) oraz jeden pokój z dwoma łóżkami. Salon połączony z aneksem kuchennym (wyposażony) oraz dużym tarasem z widokiem na jezioro (do jeziora 130m), przedpokój, łazienka (prysznic, ciepła woda). Osobne wejście. Działka 1000m2, częściowo zalesiona, ogrodzona, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko i grilla, łódź do dyspozycji gości.

Wczasy
Cena 30zł / osoba + zużycie energii

Weekend
Cena 35zł / osoba + zużycie energii


Istnieje możliwość wynajęcia mieszkań 1 i 2 w całości lub osobno.Domek 1

   

Domek drewniany, ogrzewany, dwupoziomowy, wolnostojący. Działka ogrodzona, częściowo zalesiona, plac zabaw, huśtawka, piaskownica, boisko do siatkówki, miejsce na ognisko i grilla, łódź do dyspozycji gości. Salon z aneksem kuchennym (kuchnia wyposażona, dwie kanapy rozkładane, duży zadaszony balkon) dwie sypialnie (po dwa łóżka) łazienka z prysznicem. Działka 1000m2. Odległość od jeziora 100m.

Wczasy
Cena domku 150zł / doba + zużycie energii

Weekend
Cena domku 200zł / doba + zużycie energii
Domek 2

   

Domek drewniany całoroczny, ogrzewany kominkiem, dwupoziomowy, wolnostojący. Działka ogrodzona, częściowo zalesiona, plac zabaw, huśtawka, piaskownica, miejsce na ognisko i grilla, łódź do dyspozycji gości. Jest cisza spokój, niedaleko las, jezioro (150m). W domku znajdują się dwie sypialnie dwuosobowe, jedna sypialnia czteroosobowa oraz salon wypoczynkowy połączony z aneksem kuchennym, łazienką (prysznic, ciepła woda) i przedpokojem. Zadaszony balkon, na którym znajdują się drewniany stół i ławy. Domek jest komfortowo wyposażony. Jest przystosowany na wypoczynek weekendowy, wczasy oraz różne imprezy.

Wczasy
Cena domku 200zł / doba + zużycie energii

Weekend
Cena domku 300zł / doba + zużycie energii


Przy dłuższym pobycie lub większej ilości osób cena ustalana indywidualne.

© 2007 Projekt i wykonanie, hosting - Wise Software Bartosz Kitowski.